09158232060

bamasazegroup@gmail.com

آدرس

صفحه اصلی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی هنر و علمی برای افزایش\r\nفضای داخلی یا فضای ساختمان برای دستیابی به یک محیط سالم و زیبا است. دکوراسیون داخلی\r\nیک حرفه چند منظوره است که شامل توسعه مفهومی، برنامه ریزی فضایی، بازرسی سایت، برنامه\r\nریزی، تحقیق، ارتباط با ذینفعان یک پروژه، مدیریت ساخت و ساز و اجرای طرح است.

\r\n

از اواسط قرن نوزدهم دکوراسیون داخلی به شدت طرفدار پیدا کرد. و در\r\nاواسط قرن بیستم ظهور طراحی داخلی پیشرفته رونق بیشتری به خود گرفت. تا آنجا که\r\nشرکت های بزرگی در این زمینه فعالیت های خود را آغاز نمودند. طراحی داخلی به عنوان دومین عامل مهم  در معماری شناخته شده است.

\r\n

طراحی داخلی به عنوان یک هنر ترکیبی شناخته شده زیرا طراحان آن باید\r\nاجزای مختلفی را با هم ترکیب نمایند تا فضایی شکیل را برای مخاطب خود ایجاد کنند.زراح\r\nداخلی باید شناخت کاملی را از محیط و نوع استفاده آن محیط بدست آورد تا به بهترین\r\nشکل اجزا را در کنار هم قرار دهد این کار ممکن است حتی یک ماه نیز طول بکشد.

\r\n

شرکت ما برای ایجاد فضای آرام و شیک از بهترین و مجرب ترین کادر\r\nطراحان داخلی بهره گرفته است تا به شما حس آرامش در کنار فضای امن و شیک بدهد.\r\nاستفاده از جدیدترین روش ها در طراحی و در نظر گرفتن مد روز با توجه به نیاز شما\r\nما را از دیگر شرکت ها متمایز نموده است.

\r\n